close
Breaking NewsLajmeNë shtëpinë e...

Kjo është shtëpia luksoze e Ledrit dhe 3 makinat “Range Rover” (FOTO)

Screenshot_18

Edhe pse është shumë aktiv në rrjetet sociale, Ledri Vula rrallëherë publikon foto nga shtëpia apo ambientet private. Megjithatë mbrëmjen e djeshme reperi ka postuar një foto në Insta Story përballë shtëpisë dy-katëshe ku poshtë duken edhe tre makinat “Range Rover”. Ambientet brenda shtëpisë Ledri nuk na i ka treguar akoma, por sigurisht që luksi nuk mungon edhe aty./revistawho.com

Tags : ledri vulaShtepia
loading...