• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kjo është foto më e ëmbël e Sarës me London Noor, por Ledioni e kritikon

London Noor erdhi në jetë vetëm pak muaj më parë, megjithatë nuk kemi mundur deri tani të shohim një foto të fytyrës së tij ëngjëllore. Edhe Lori, edhe Sara, po ashtu edhe Ledioni fotot me bebushin i kanë me kurriz. Por foto që Sara ka postuar pak minuta më parë teksa është duke parë London Noor-in është kaq e ëmbël. “Të kuptoj, nuk është e lehtë të jesh një beb”, -shkruan Sara. Midis komenteve ne pikasëm edhe atë të Ledionit i cili i shkruan Sarës se dhe ajo ka filluar të postojë foto me kurriz të bebit. Mos ndoshta Ledionit nuk i pëlqejnë më këto foto dhe së shpejti do të na prezantojë me fytyrën e vogëlushit? Shpresojmë që po se ne mezi po presim./revistawho.com