• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kivanc Tatlitug me pushime pranë bashkëshortes së tij, të dashuruar si në ditën e parë

Kivanc Tatlitug dhe Basak Dizer janë të martuar prej dy vitesh, por janë gjithsesi një ndër ata çifte që duhen marrë shembull për dashurinë që kurrë nuk ngurojnë ta shprehin. Së fundmi çifti ka marr disa ditë pushime për të qëndruar krah njëri-tjetrit. Pranë detit dhe në shoqëri perfekte, është zgjedhja më e mirë që mund të bënin.

Paparacët sigurisht kanë shkrepur disa foto gjatë këtyre ditëve. Kivanc dhe Basak duken të dashuruar si në ditën e parë, teksa nuk harrojnë të shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri-tjetrin. Kujtojmë se aktori në fjalë është i njohur për shumë role edhe në vendin tonë. I fundit seria që po transmetohet me protagonist Kivanc Tatlitug është ‘Xhesuri dhe e Bukura’./revistawho.com

CLOSE
CLOSE