• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kim Kardashian vishet si kërcimtare (FOTO)

Kim Kardashian ka bërë pushim nga rrjetet sociale që pas ngjarjes kur ajo u rrëmbye në Paris. Por shoqja e saj Stephanie Sheppard ka postuar në website-in e Kim një foto të saj të veshur si kërcimtare. Stephanie shkruajti: “Unë dhe Kim po pastronim dollapin e saj me veshjet e Halloween-it dhe gjetëm këtë veshje lejla kërcimtareje. North donte shumë që ajo ta provonte sepse ngjyra lejla është ngjyra e saj e preferuar Sa e mrekullueshme duket?”

nintchdbpict000282283276