• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kim Kardashian shtatzënë?! Zbulohet arsyeja e vizitës së saj tek doktori

Kim u pa të shkonte tek mjeku obstetrik-gjinekolog dhe të gjithë pyetën veten nëse ajo ishte shtatzënë. HollywoodLife ka mësuar arsyen e vizitës së saj misterioze tek doktori. Ylli i reality show “Keeping Up with Kardashians” ka shkuar për një vizitë normale pasi ajo nuk ka ndërmend të bëjë një fëmi të tretë. Burimet pranë saj thonë se gjëja e fundit që ajo ka në mendje është të bëjë fëmi. Pas disa muajve stresi, Kim u rikthye në rrjetet sociale dhe jetës së përditshme. Përveç kësaj ajo po mundohet të ndihmojë Kanye me krizën nervore./revistawho.com