Kim Kardashian shfaqet për herë të parë në publik pas së hënës (FOTO)


Kim Kardashian u kthye në New York City pasditen e së hënës pasi u grabit me armë në Paris. Ajo ka qenë me bashkëshortin Kanye West dhe fëmijët e tyre në vilën e tyre në New York ku po qëndronin pas kthimit të saj nga Parisi dhe ku i kanë vizituar edhe miqtë. Ajo nuk ka dalë nga apartamenti deri dje në mëngjes. Page Six ka raportuar që leja e tyre tre mujore për këtë ndërtesë ka përfunduar. Kardashian është fotografuar duke mbajtur North West, veshur me një pulovër sportive të madhe gri, kapele bejsbolli dhe streçe gri. Një burim ka konfirmuar për ET që familja po fluturon në Los Angeles. E! gjithashtu shkruajti për nisjen e tyre, duke raportuar që familja do të udhëtojë gjithë ditën. Siguria ka qenë “1000 për qind”, ka thënë një burim për median. West është parë të dilte pas Kardashian me djalin e tyre, Sain,t në krahë. Page Six raporton që ata shkuan në aeroportin Teterboro të New Jersey-t, ku ishin ulur aeroplanë privatë.

9e7a1c2dbc65317fb89ce05ddb74aaa1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password