• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kim Kardashian rikthehet në rrjete sociale, ndryshimi në pamje do t’ju habisë (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme familja Kardashian kishte organizuar një festë për Krishtlindje ku ishin të ftuar të afërm e miq. Nuk mund të mungonte edhe Kim Kardashian, e cila kohët e fundit është shfaqur rrallë që nga rrëmbimi në Paris. Ajo çfarë u vu re ishte ndryshimi në pamjen e saj. Kim kishte një piercing në buzë të cilin ajo nuk e ka shfaqur më parë. Edhe pse vetë Kim nuk ka postuar foto në Instagram, këto foto dhe video janë postuar nga motra e saj Khloe Kardashian në Snapchat. 

3b9f40a200000578-4064632-image-a-14_1482644477590

3b9f411a00000578-4064632-image-a-19_14826445376373b9f411600000578-4064632-image-a-21_1482644563676

3b9f40a600000578-4064632-image-a-29_1482644689684