close
Breaking NewsLajme

Kim Kardashian rikthehet në Instagram për të puthur dy djem (VIDEO)

kim-kardashian_1479417615-8556781

Kim Kardashian ka kohë që nuk po bëhet e gjallë në rrjete sociale që pas rrëmbimit në Paris, por ajo është rikthyer, jo në Instagramin e saj por të shoqes së saj Joyce Bonelli, e cila ditën e djeshme lindi binjakë. Shoqja e Kim postoi një video teksa Kim shfaqet duke mbajtur në krahë dhe duke puthur dy djemtë e vegjël./revistawho.com

|| 👼🏻👼🏻The Boys 'First Kiss' From Auntie KiKi💙 @kimkardashian WELOVEYEEWW❤💋 #ILOVEMYFAMILY 🙏🏻

A post shared by CEO: jOYCEBONELLi COSMÉTIQUES® (@joycebonelli) on

Tags : kim kardashian
loading...