close
Breaking NewsLajme

Kim Kardashian rikthehet në Instagram. Këtë herë shumë ndryshe (FOTO)

screenshot_12

Kim Kardashian më në fund u rikthye në Instagram. Pas rrëmbimit në Paris ajo ndaloi së postuari në Instagram dhe filloi të shfaqej shumë pak në evente. Mirëpo duket se ylli i reality show “Keeping Up with Kardashians” ka vendosur të rikthehet. Këtë herë ajo ka ardhur shumë ndryshe, jo duke postuar foto të të pasmeve, por një foto të familjes, Kanye West, Kim dhe dy fëmijët, North dhe Saint. Mesa duket tani e tutje do shohim më rrallë një Kim sexy, por një Kim serioze dhe të përkushtuar ndaj familjes.

screenshot_8
Tags : kim kardashian
loading...