close
Breaking NewsLajme

Kim Kardashian më në fund e pranon: “I kam bërë të pasmet, por ka një arsye për këtë”

landscape-1471360659-hbz-kim-derriere

Kim Kardashian është femra më e përfolur vitet e fundit, sidomos prej pamjes së saj me forma që shpeshherë janë komentuar nëse i ka të vërteta apo të bëra. Epo Kim nuk ka duruar më dhe ka treguar të vërtetën. Në një video live Kim ka pranuar se i ka bërë të pasmet, por ka një shpjegim për këtë. Ajo ka thënë se vuan nga psoriasis dhe doktori i kishte thënë se nëse merrte kortizon do e ndihmonte. Kim tregon se thashethemet se ajo kishte bërë të pasmet filluan kur ajo kishte një shenjë në trup nga efekti i medikamenteve. Ajo shtoi se ka disa foto ku duket qartë në të pasmet e saj shenjat si celulit nga efekti i medikamenteve. 

1471360301-syn-hbz-1471355446-spl113160-001
Tags : kim kardashian
loading...