Kim Kardashian “lë nam” në programin televiziv


Kim Kardashian ishte e ftuar në programin televiziv “Big Fan” përballë një konkurrenti tjetër. Prezantuesi Andy Richter bëri një pyetje përgjigja e të cilës e la Kimin me gojë hapur. “Sa karat është unaza e fejesës së Kim?”, -ishte pyetja. Kim e shtypi menjëherë butonin dhe u përgjigj: “12 karat”. Prezantuesi i tha se e kishte gabim pasi kishte pyetur Kanye dhe unaza është 15 karat. Kim qeshi dhe në të njëjtën kohë ishte e çuditur. Unaza 15 karat i është dhuruar Kimit nga Kanye tre vite më parë kur ai i propozoi asaj./revistawho.com

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password