• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kim Kardashian ka bërë operacione plastike? Ja ndryshimet e saj ndër vite

Kim Kardashian është kthyer në fenomenin e dekadës së fundit. Qe pas daljeve të para publike ylli i “Keeping Up with the Kardashians” u bë ideali për shumë vajza të cilat u frymëzuan nga pamja e saj. Ajo prej disa vitesh është e martuar me reperin Kanye West me të cilin ka edhe 3 fëmijë. Shpesh Kim është akuzuar për ndërhyrje të shumta estetike për të cilat nuk ka zgjedhur të tregojë asnjë gjë. Megjithatë në po ju sjellim disa foto të saj nga fillimi i karrierës dhe deri më sot. Gjykimin bëjeni vetë./revistawho.com

1995

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

CLOSE
CLOSE