• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kim Kardashian jeton me frikë. Ja arsyeja pse…

Kim Kardashian akoma nuk e ka kaluar ngjarjen që i ndodhi në Paris kur e rrëmbyen dhe i vodhën bizhuteritë. Ajo ka filluar të jetojë me frikë dhe sheh ëndrra të frikshme natën. Gjithashtu burimet thonë se Kim është mbyllur në shtëpi bashkë me dy fëmijët e saj North, 3 vjeç dhe Saint, 11 muajsh. Kim ka filluar të mos postojë më as në rrjete sociale dhe ka anulluar të gjitha daljet publike. Ajo flet me terapistin çdo ditë në skype ose në telefon. Tani për tani Kim i është përkushtuar fëmijëve të saj dhe bashkëshortit Kanye West. Ajo para pak ditësh pushoi edhe nga puna truprojën e saj sepse ai nuk e mbrojti kur ajo u rrëmbye nga 5 persona me maska në Paris. Kim u shfaq në ditëlindjen e motrës së saj, Kendall Jenner, me 3 burra në vend të truprojave. Kim u rrëmbye në apartamentin e saj në Paris të cilët i vodhën 11 milion$ bizhuteri.