close
Breaking NewsLajme

Kim Kardashian i rikthehet rrjeteve sociale, heq ndjekësit e saj

394f679300000578-0-image-a-14_1476346350821

Kim Kardashian përjetoi një moment shumë të tmerrshëm në Paris, ku dhomën e saj e sulmuan disa terroristë. Sipas “The Sun” seksi Kardashian është rikthyer në rrjetet sociale dhe ka hequr 13 nga “followersit” e saj. Tashmë ajo nuk i lejon ata ti shohin postimet e saj në Twitter.

Making a statement: The reality star's followers reduced in the space of an hour as she returned to Twitter for the first time since October 2
loading...