Kim Kardashian bëhet hallë, zgjedhin emri i mbesës njësoj si ky VIP shqiptar


Kim Kardashian është bërë sot hallë, pasi ka ardhur në jetë mbesa e saj. Vëllai Rob Kardashian dhe partnerja e tij Black Chyna janë bërë me vajzë. E vogla quhet Dream Renee, njësoj si vajza e këngëtares shqiptare Nora Istrefi. Në fakt Renee është emri i dytë i nënës së saj Chyna. Trashëgimtarja e Kardashian lindi mëngjesin e sotëm me prerje cezariane. 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password