close
Breaking NewsLajme

Kim hedh poshtë spekulimet për divorc, Kanye nuk i reziston të pasmeve të saj (FOTO)

Harper’s Bazaar Celebrates “ICONS By Carine Roitfeld” Presented By Infor, Laura Mercier, And Stella Artois – Arrivals

Mesa duke martesa e Kim Kardashian dhe Kanye West po shkon shumë mirë, edhe pse ka pasur thashetheme për një ndarje të tyre. Kim postoi një foto ku Kanye është duke i rregulluar veshjen teksa vështron të pasmet e saj. “Ai gjithmonë kujdeset për mua”, -shkruajti ajo. Ky postim romantik i Kim-it, i cili ka arritur tre milion pëlqime, është padyshim një mënyrë tjetër për të pushuar thashethemet se ata janë ndarë. Në fakt ajo është e fokusuar në shërimin e Kanye-t pas krizës nervore që i ndodhi atij dy muaj më parë./revistawho.com

screenshot_5
Tags : Kanye Westkim kardashian
loading...