Kim hedh poshtë spekulimet për divorc, Kanye nuk i reziston të pasmeve të saj (FOTO)

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 09: Kanye West and Kim Kardashian West attend Harper's Bazaar's celebration of "ICONS By Carine Roitfeld" presented by Infor, Laura Mercier, and Stella Artois  at The Plaza Hotel on September 9, 2016 in New York City.  (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for Harper's Bazaar)

Mesa duke martesa e Kim Kardashian dhe Kanye West po shkon shumë mirë, edhe pse ka pasur thashetheme për një ndarje të tyre. Kim postoi një foto ku Kanye është duke i rregulluar veshjen teksa vështron të pasmet e saj. “Ai gjithmonë kujdeset për mua”, -shkruajti ajo. Ky postim romantik i Kim-it, i cili ka arritur tre milion pëlqime, është padyshim një mënyrë tjetër për të pushuar thashethemet se ata janë ndarë. Në fakt ajo është e fokusuar në shërimin e Kanye-t pas krizës nervore që i ndodhi atij dy muaj më parë./revistawho.com

screenshot_5

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password