• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Khloe Kardashian vendos të zbulojë sekretin që e çoi në humbje të peshës

 Ylli i reality show “Keeping Up with Kardashians” dhe njëherësh moderatore e emisionit “Kocktails with Khloe”, do të zbulojë sekretin që e çoi në humbje të peshës. 32-vjeçarja postoi një foto ku njoftoi se në 12 janar fillon transmetimin seriali i saj “Hakmarrja e trupit” në të cilin ajo do shpjegojë hap pas hapi sesi arriti të binte në peshë. “Faleminderit për mundësinë që më dhatë për të ndihmuar ata që ndihen të humbur nga e kaluara. Ju nuk jeni vetëm dhe bashkë ne do bëhemi të lumtur dhe të shëndetshëm. Hakmarrja me trupin është më tepër sesa një transformim fizik. Është transformim shpirtëror dhe emocional. Pjesa e fizikut është diçka më shumë. Zoti ju bekoftë”, -shkruajti Khloe.