• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këto janë foto të nxehta të vajzës seksi që u pa në krah të Noizyt dhe Erik Fullanit

Modelja serbe Jenna Jenovich është vënë në qëndër të vëmendjes nga ana e mediave shqiptare.

Së fundmi ajo është bërë pjesë e videoklipit të ri të Noizyt “A të kujtohet” e Noizy-t, i cili është duke e xhiruar. Edhe pse në media u përfol për një lidhje mes tij dhe modeles bukuroshe ende nuk ka një reagim nga reperi nëse ka diçka më shumë me modelen apo jo. Ne ju sjellim disa fotografi të saj ku ajo duket shumë seksi.

11-39 12-3 13-24 14-21 15-20 16-15 18-5 19-5