• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Këshilla, Lajme, Seks

Këto janë dy përbërësit që ju duhen për një seks të shkëlqyer

Një studim i kryer në Francë, që ka testuar më shumë se 100 meshkujt të moshave 18-44 vjeç, ka treguar se ushqimi pikant rrit nivelin e testosteronit te meshkujt. Ende nuk dihet se si ndodh kjo gjë, por studimi ka provuar se kjo është e vërtetë. Sidomos hudhrat dhe qepët janë shumë të mira.
Hudhra është një afrodiziak i shkëlqyer për ata që kanë mungesë dëshire seksuale dhe për ata që duan të kenë qëndrueshmëri më të lartë në botë. Hudhra largon dobësinë seksuale që vjen nga lodhja dhe duhet përdorur rregullisht.

Si ta përdorim: Shtypni 2-3 thelpinj hudhra dhe hajini me stomakun bosh çdo ditë.

Nga ana tjetër, edhe qepa është shumë e mirë për meshkujt, edhe pse vjen pas hudhrës. Rrit libidon dhe forcon organet riprodhuese. Ndihmon ereksionin te ata që vuajnë nga çrregullimi i tij. Më e mira është qepa e bardhë.

Si ta përdorim: Hajini të gjalla duke shoqëruar vaktin tuaj. Shtojini në sallatë që ta keni më të lehtë.