• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këto foto të Tunës, Patrisit dhe Tian do t’jua bëjnë mbrëmjen më të bukur

Ardhja e Tian në jetë nuk gëzoi vetëm çiftin dhe familjet e tyre, por edhe ne që me padurim presim që Tuna apo Patrisi të postojnë një foto të Tian. Dhe të themi të drejtën asnjëri prej tyre nuk janë kursyer. Fotot e reja të postuara nga Tuna me anë të një video me siguri do ja bëjnë mbrëmjen më të bukur çdokujt që i sheh. Me anë të një postimi në Instagram këngëtarja ka falenderuar të gjithë mjekët që asistuan në lindjen e të birit e ndërsa na tregon dhe një moment të çmuar ku Patrisi filmon me telefon Tianin teksa i vogli ndodhet në inkubator./revistawho.com

CLOSE
CLOSE