• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kështu ishin veshur modelet e Victoria’s Secret në After Party (FOTOT)

Pas përfundimit të Victoria’s Secret Fashion Show, engjëjt u shfaqën në tapetin e kuq në After Party të veshura me fustane. 

1480559683-1480548955-gettyimages-626821458

Adriana Lima

1480559694-gettyimages-626818928

Bella dhe Gigi Hadid

1480559706-gettyimages-626834904

Romee Strijd

1480559716-gettyimages-626821590

Irina Shayk

1480559727-gettyimages-626833040

Maggie Laine

1480559737-gettyimages-626819576

Kendall Jenner

1480559747-gettyimages-626846418

Valery Kaufman

1480559758-gettyimages-626849708

Lameka Fox

1480559767-gettyimages-626849310

Lais Ribeiro

1480559777-gettyimages-626849518

Kate Grigorieva

1480559788-gettyimages-626849548

Daniela Braga

1480559799-gettyimages-626849554

Cindy Bruna