• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kështu e uruan VIP-at shqiptar Vitin e Ri 2017

Këngëtarë, prezantues e artistë të shumtë kanë uruar mbrëmë Vitin e ri fansave, miqve dhe të afërmve nëpërmjet rrjeteve sociale. Urime të cilat përcillnin idenë për më shumë begati e mirësi në familjet e të gjithëve.

15781712_755736704582002_3540186228321499635_n

Vesa Luma

15822643_755736427915363_1811670376171809834_n

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska

15781014_755736821248657_3895539903453489922_n

Aurela Gaçe

15826360_755736581248681_3885694999473347604_n

Leonora Jakupi

15780640_755736114582061_1334321579409581223_n

Çiljeta Xhilaga

15781193_755735904582082_4915440899580144130_n

Ledri Vula

15780933_755736784581994_186162925510075906_n

Adrola dushi

15781580_755736671248672_5528936092668622794_n

Flori Mumajesi

15781545_755736267915379_2352841178606236644_n

Xhemi Shehu

15781577_755736091248730_8870609407873961869_n

Samanta Karavella

15822759_755746621247677_4921461800833120291_n

Ledion Liço dhe Sara Hoxha

15823346_755741797914826_8198631803442881502_n

Bleona

15826159_755736274582045_6685281908858314280_n

Arbana Osmani

15871940_755736507915355_4883788188839057022_n

Adelina Ismaili

15826190_755736631248676_9005620368048093099_n

Xhensila Myrtezaj

15781182_755736587915347_7043002686105512682_n

Genta Ismajli

15823098_755736767915329_3118112198837906576_n

Arilena Ara

15823177_755736894581983_2201085553699913355_n

Armina Mevlani

15822927_755741777914828_7563484023678200265_n

Blero

15822743_755736871248652_7835320394156391485_n

Era Istrefi

15823669_755736294582043_5901385380147871166_n

Adelina Tahiri

15781165_755736961248643_642111529104959643_n

Zaimina Vasjari

15823703_755737044581968_626683775779423721_n

Alban Ramosaj