• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këshilla nga VIP-at, për flokë të bukur dhe të shëndetshëm dëgjoni Klea Hutën

Klea Huta, moderatorja e njohur e ekraneve shqiptare është një nga personazhet më të dashur të ekranit për ëmbëlsinë që shfaq. E pyetur nga ndjekësit në ‘Instagram’ për kujdesin që ju kushton flokëve, Klea ka treguar të fshehtat e saj për të ndihmuar të gjitha vajzat.

Rezultate imazhesh për klea huta

“Majat i kam prerë shpesh, por ka 1 vit që flokët e mi nuk kanë parë gërshërë me sy. Nuk bëj asnjë maskë, por përdor të njëjtën shampo prej 15 vitesh dhe nuk i kam të lyer. Nuk i kam lyer kurrë”,-ka treguar ajo.

Provojeni edhe ju njëherë. Mbase kanë efekt këshillat e Kleas./revistawho.com