• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kërkoi shoqe tek “Dua të të bëj të lumtur”, Pajo takon Xhemi Shehun

76-vjeçari, Pajo Mitikllari, u bë një personazh i dashur për publikun pas pjesëmarrjes në programin ‘Dua të të bëj të lumtur’. Ai nuk donte të qëndronte më shumë vetëm, kështu që kërkonte dikë që të ishte shoqja e tij e jetës. Mesa duket, moderatoja Arbana Osmani ka krijuar një miqësi me Pajon dhe e ka takuar atë bashkë me shoqen e saj Xhemi Shehun. Këtë e ka treguar vetë Xhemi, pasi ka publikuar foto dhe video në ‘Instagram’. Ato dukeshin se po kalonin shumë mirë në prani të njëri-tjetrit dhe nuk mungonin të qeshurat dhe shakatë midis tyre./revistawho,com