• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kërkohet nga policia, reagon Stresi

Stresi, reperi i njohur për natyrën rebele dhe problemet me shtetin, duket se përsëri është futur në telashe. Media të ndryshme raportuan se ai është në kërkim nga policia për shkak të një video në rrjete sociale ku qëllonte me armë. Por në një deklaratë përmes Instagramit reperi i ka quajtur të gjitha këto shpifje dhe se të tjerët duan të dëmtojnë imazhin e tij. Gjithsesi mbetet akoma për t’u parë si qëndron e vërteta e kësaj ngjarjeje./revistawho.com