• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja shqiptare shtatzënë sërish, pret fëmijën e tretë

E ftuar në ‘Prive’ këngëtarja Arta Bajrami foli për projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Mc Kreshën, i cili po pëlqehet shumë. Por ndër të tjera, ajo zbuloi edhe një lajm shumë të mirë. Këngëtarja është në muajin e tretë të shtatzënisë. Ajo është nënë e vajzës Viktoria dhe djalit Moris e shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e tretë.

CLOSE
CLOSE