• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja shqiptare fejohet në fshehtësi të plotë, shumë shpejt dasma

Gjithmonë ka qenë hemetike përsa i përket jetës private, duke mos preferuar të flasë për të. Bëhet fjalë për Big Mamën, e cila së fundmi ka surprizuar me deklaratën e saj në emisionin “Një kafe me Labin summer”. Ajo ka zbuluar se ka bërë fejesë të fshehtë me Arsimin, i cili kuptohet qartë se është partneri i saj prej vitesh. “Jam shumë e dashuruar, jam bërë si një adoleshente në moshën 31-vjeçare. Arsimi më ka dashur edhe në kohën kur kam qenë e plotë edhe tani. Ai nuk ka shikuar pamjen time të jashtme, por ka parë te unë brendësinë time, shpirtin tim”,-është shprehur Big Mama. Na mbetet vetëm t’i themi urime dhe të presim dasmën, teksa u kuptua nga biseds që me shumë gjasa do ndodhë së shpejti.