• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja Pink shtatëzënë?

Këngëtarja Pink ka konfirmuar se pret fëmijën e dytë. Ajo ka postuar në Twitter një foto me vajzën e saj 5 vjeçare e cila përqafon barkun e mamit. Pink shkruajti: “Surprizë!” Këngëtarja e ka shprehur edhe më parë se dëshiron të ketë një fëmijë tjetër. Pink është e martuar me Carey Hart në 2006 dhe kanë një vajzë të quajtur Willow.

getimgintranet-1-11

shutterstock_428338336

Pink me bashkëshortin dhe vajzën