• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen: “Po, tani jam single dhe do fokusohem tek puna”

Një nga çiftet më të komentuara ditët e fundit për shkak të një përçarje në lidhjen e tyre, duket se i kanë dhënë fund aludimeve dhe kanë treguar të vërtetën. Ka qënë Nicki Minaj e para që ka konfirmuar ndarjen në Twitter ditën e sotme. “Për ta konfirmuar, po jam single. Do fokusohem tek puna dhe do mundohem që së shpejti të publikoj diçka për ju. Paçi një vit të ri të bekuar. Ju dua.” -shkruajti ajo. Nicki dhe Meek Mill janë njohur në 2009, por u lidhën në 2010 dhe po ndahen pas 6 viteve bashkë.

2641e89500000578-2976505-image-m-109_1425336429294