Këngëtarja e famshme lë nam natën e vitit të ri, nis të qajë në skenë


Këngëtarja e njohur Mariah Carey ka kaluar vërtetë një moment mjaft të sikletshëm gjatë performacës në mbrëmjen e Vitit të Ri në “Times Suare”.Për shkak të një anomalie, ajo thuajse nuk nxori asnjë fjalë gjatë këngës së parë, por vetëm lëvizi buzët, transmeton Panorama. Kjo solli dhe zemërimin e saj, e cila u përlot në mikrofon. “Doja dhe unë pushime. A nuk mund të kem dhe unë?”

Problemet erdhën pasi përgatitej kishin shkuar shumë keq për shkak të vonesës së këngëtares në prova.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password