• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari shqiptar tregon pozën romantike nga dasma: Dita kur mora botën në duar!

Këngëtari simpatik Endrik Beba prej kohësh i ka thënë ‘lamtumirë’ jetës si beqar duke nisur një rrugëtim të ri që po e shijon edhe më shumë. I martuar dhe i bërë baba rishtaz, ndonëse në moshë të re Endrik Beba shfaqet më i lumtur se kurrë. Ai ka ndarë me të gjithë një pozë shumë romantike nga dasma ku çifti duken sikur kanë harruar gjithçka përreth e kanë vetëm njëri-tjetrin. “Dita kur mora botën në duart e mia. Të dua fytyrë budallaqe”, shkruan me përkëdheli ai.

15644869_1542751852408617_231983688_n