• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari shqiptar: Rovena Dilo, Elhaida Dani, Fifi më komplimentuan në sy dhe më dhanë zero pikë!

Këngëtari Aurel Thëllimi i ftuar sot në programin “E Diela Shqiptare”, kanë komentuar pikët e tyre në Kënga Magjike.

Aurel Thëllimi nuk ka ngurruar të thotë në sy të kolegeve të tij Rovena Dilo, Elhaida Dani dhe Fifi që e kanë komplimentuar por në fund i kanë dhënë 0 pikë.

”Rovena Dilo, Elhaida Dani dhe Fifi më thanë bravo dhe më dhanë 0 pikë”, ka thënë Thëllimi.

Ndërkohë që Rovena është shprehur se ka marrë gjithnjë goditje nga kolegët dhe ato e kanë bërë më të fortë si artiste./revistawho.com

CLOSE
CLOSE