• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtari shqiptar i dashuri perfekt, i përgatit ushqimin partneres së tij

Ata janë çifti më simpatik i ekranit dhe shumë të dashur për publikun. Bëhet fjalë për këngëtarët Lindi Islami dhe Venera Lumani.

Prej shumë kohësh lidhja e tyre është konsoliduar dhe ata jetojnë së bashku. Por duket se Lindi është i dashuri perfekt që çdo vajzë do donte të kishte.

Në një foto që Venera ka shpërndarë në “Instagram” Lindi është duke përgatitur ushqimin për partneren e tij.

Lindi dhe Venera janë të pandarë, ata e shoqërojnë njëri-tjetrin pothuajse në çdo aktivitet muzikor./revistawho.com

CLOSE
CLOSE