• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtari i njohur shqiptar tregon hapur mendimin për koleget

Gent Fatali, këngëtari i shumë hiteve dhe bashkëpunimeve të suksesshme, ka qenë i ftuar special në intervsitën 60 sekondëshe në “Prive”. I pyetur për koleget e tij dhe cilën preferon mes Samantës, Dhuratës dhe Fifit ai ka thënë: “Të treja i kam mike, por me Dhuratën kam miqësi më të ngushtë”.

Ndërsa pyetjes ngacmuese për kolegen që mendon se është më e keqja ai i është përgjigjur me një fjali. “Nuk do mjaftonin 60 sekonda për t’i numëruar”./revistawho.com

CLOSE
CLOSE