• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari i njohur në gjendje jo të mirë shëndetësore (FOTO)

Duket se virozat e stinës kanë prekur edhe këngëtarin e njohur shqiptar. Bëhet fjalë për Young Zerkan i cili ka postuar një foto në Insta Story ku tregon se është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Për fat të mirë virozat janë kalimtare dhe kalojnë shpejt. Kujtojmë se vetëm një javë më parë, Young Zerka publikoi edhe këngën e fundit me titull “Harem”, e cila ka arritur dy milionë klikime në kanalin Youtube.

15894349_757958197693186_8997166815053235371_n

CLOSE
CLOSE