• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari i njohur e tepron me pijen, poston foto nudo të bashkëshortes

Ka pasur shumë raste gjatë 2016-ës ku kanë dalë “padashje” në rrjete sociale foto nudo të aktoreve apo këngëtareve, por ky rast është i rrallë. Usher e ka postuar me dëshirën e tij një foto nudo të bashkëshortes, Grace Miguel. Mesa duket këngëtari e ka tepruar me pijen mbrëmë, pasi ditën e sotme është penduar dhe e ka fshirë postimin./revistawho.com

screenshot_46