• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari i njohur braktis yllin e Victoria’s Secret, kapet mat duke u puthur me Selena Gomez

Askush nuk e priste që ata të ishin bashkë. Bëhet fjalë për Selena Gomez dhe The Weeknd, të cilët janë kapur mat duke u puthur pasi kanë darkuar së bashku. Gomez ka qenë zyrtarisht single vitin e fundit, teksa ajo është shumë e njohur për historinë me Justin Bieber, ndërsa Weeknd është ndarë me Bella Hadid, në nëntor. Këta të fundit mendohej se ishin akoma me njëri-tjetrin, duke parë shkëndijat që patën në sfilatën e fundit të Victoria’s Secret. Gomez dhe Weeknd (emri është Abel Tesfaye) janë njohur vitin e kaluar, kur ata kanë interpretuar në sfilatën e Victoria’s Secret bashkë në vitin 2015.

4d504e3db50e3149c9274bc3e4a0d02475021292434b6519bde5abfee1bcc350