• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari i njohu shqiptar zbulon: Nuk do bëj dasmë

Redon Makashi ka qenë i ftuar mëngjesin e sotëm në ‘Wake up’. Ndër të tjera është ngacmuar nga moderatorët për një dasmë të mundshme. Ata e kanë pyetur nëse do këndonte vetë në dasmën e tij dhe Redoni në mënyrë të prerë ju thotë: ‘Nuk do bëj dasmë fare’.

Rezultate imazhesh për redon makashi

Më tej ai ka thënë se nuk i pëlqen mënyra se si bëhen dasmat në ditët e sotme. ‘Dikur kishte tradita dhe kur bëhej dasmë dëgjohej zhurma’, -ka thënë ai./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE