• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari e pranon: Shumë botoks, nuk e lëviz dot më ballin

Këngëtari Robbie Williams është 42 vjeç, por ka një pamje shumë të kuruar. Mund të thuhet pak si shumë, duke qenë se siç ka deklaruar për “Daily Mail”, për shkak të botoksit në fytyrë nuk arrin të lëvizë më ballin. “I besova botoksit dhe ndërhyra në fytyrë. Por tani nuk arrij të lëviz më ballin”, tha këngëtari, shkruan ‘noa.al’. Fiksimi i tij për ndërhyrjet në fytyrë nisën kur u nda nga grupi “Take That”, duke dashur të rikthehet në publik në formë perfekte. Për këtë arsye e teproi me injeksionet dhe tashmë duket se është penduar.