• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

KËNGA MAGJIKE/ Amos Zaharia ka një surprizë për të gjithë

Aktori i njohur, Amos Zaharia, djali i artistes së madhe Yllka Mujo, dhe njëkohësisht vëllai i Elias, është shprehur me anë të një statusi se sonte do të ketë një surprizë për të gjithë tek “Kënga Magjike”. Ai nuk jep më shumë detaje se çfarë do të ndodhë, ndaj mbetet çdo gjë për t’u parë sonte në mbrëmje. 

image