• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kendall Jenner tregon arsyen pse e mbylli llogarinë e saj në Instagram…

E ftuar në emisionin  “The Ellen Show” Kendall Jenner tregoi arsyen pse ajo e mbylli Instagramin. Modelja u shpreh: “Doja të bëja pushim. Jam gjithë kohën në instagram. Zgjohesha në mëngjes dhe gjëja e parë që bëja ishte kontrolloja instagramin. Edhe kur shkoja në shtrat para se të flija ishte gjëja e fundit që bëja. Ndihesha e varur.” Kendall gjithashtu u shpreh se nuk e mendonte se do bëhej kaq e madhe mbyllja e saj e instagramit sepse ajo ka hequr edhe Twitterin nga telefoni. 

kendall-jenner_glamour_16nov16_rozman_b

Kendall Jenner dje në emisionin “The Ellen Show”