• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kendall Jenner shfaqet me të brendshme (FOTOT)

Kendall Jenner sapo ka përfunduar një set fotografik për kampanjën e La Perla. Modelja është zgjedhur nga drejtoresha kreative e kompanisë La Perla e cila u shpreh se nuk mund të zgjidhnin dikë tjetër me fytyrë dhe trup më të bukur se Kendall. Kendall shfaqet e veshur me të brendshme sexy dhe me kostum me xixa. Modelja para pak ditësh festoi edhe ditëlindjen e veshur me një fustan me xixa i cili tërhoqi vëmendjen e medias. Kendall mori edhe një makinë dhuratë për ditëlindje nga biznesmeni Saygin Yalcin. Hidhni një sy fotove të Kendall në kampanjën e La Perla:

kendall-jenner-la-perla-3

kendall-jenner-la-perla

kendall-jenner-la-perla-2