• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kendall Jenner në kopertinën e revistës “V”, zbulon tatuazhin e ri (FOTO)

Kendall Jenner befason me çdo lëvizje që bën. Këtë herë super modelja ka prezantuar para kamerave një tatuazh të ri, transmeton syri.net. Edhe pse kjo është bërë vetëm për kamerat, Kendall dukej fantastike me ngjyrimin në këmbën e saj. Modelja 21 vjeçare ka pozuar për revistën “V” me një artist të tatuazheve dhe një tatuazh fals të një gjarpri në kofshën e saj. Jenner pozoi mjaft seksi e veshur në të brendshme dhe një bluze bardh dhe zi.

image