close
Breaking NewsLajme

Kendall Jenner mohon operacionet plastike: Unë jam modele, nuk kam nevojë….

1484229942-syn-hbz-1484225632-kendall-jenner-lips

Kendall Jenner më në fund ka folur në lidhje me operacionet plastike për të cilat është akuzuar për ditë me rradhë. Pasi modelja postoi një foto me motrën e saj Kylie, fansate akuzuan për ndërhyrje në buzë dhe mollëza. Mirëpo tani Kendall ka vendosur të flasë. Modelja shkruajti në aplikacionin e saj: “Unë jam modele, pse duhet të bëja ndërhyrje në fytyrë? S’ka kuptim. Është çmenduri sepse mendoj që njerëzit duan që unë të humbas. Unë kurrë nuk vendos laps buzësh apo buzëkuq, vetëm nëse është i kuq dhe kur them kurrë dua të them që edhe kur buzët e mia duken ngjyrë “nude” kam vendosur thjesht shkëlqyes. Gjithsesi, ne ishim me nxitim atë ditë dhe vendosa një buzëkuq shpejt e shpejt. Papritur foto u shpërnda me shkrimin se unë kisha fryrë buzët dhe kisha ndërhyrë në fytyrë si tek mollëzat, hunda. Unë po mendoja se kjo ishte çmenduri”, -ka shkruajtur Kendall./revistawho.com

Cx1a5lzUQAAJdhH
Tags : kendall jenner
loading...