• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kendall Jenner fryn buzët, Kylie i del në mbrojte

Kendall Jenner vazhdon të mos e pranojë faktin e një ndërhyrje estetike të mundshme në buzën e saj të sipërme. Por, fansat nuk janë aspak dakord me të, pasi edhe në foton e postuar në Ditën e Falënderimeve, vihet re një ndryshim në portretin e saj.Gjithcka nisi kur Kendall e Kylie realizuan të martën një video “live” në Facebook, në të cilin fansat vunë re ndryshimin e buzëve të Kendall që dukeshim më të mëdha se zakonisht. Reagimi i parë erdhi nga 19-vjeçarja Kylie që i doli në mbrojtje motrës së saj.

“Kendall më la t’ia lyeja buzët sot dhe të gjithë mendojnë se ka bërë injeksione, më fal Kendall”- tha Kylie në llogarinë e saj në Snapchat.