• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kate Middleton në hapat e Meghan, vishet njësoj si ajo

Kate Middleton ka filluar të provojë një stil të ri të veshuri dhe duket se për këtë është frymëzuar nga Meghan Markle. Pavarësisht se në daljet e saj publike Kate preferon më së shumti të vesh fustane, funde dhe xhaketa të gjata, këtë herë ka bërë të kundërtën. Gjatë një vizite në Qipro me Princin William, Dukesha mbante veshur një palë pantallona të gjera dhe një xhaketë sportive në ngjyrë ulliri.

Meghan Markle ka ndjekur pothuajse gjithmonë këtë stil në vizitat zyrtare dh prandaj të gjithë mendojnë se Kate është munduar të kopjojë atë. Pavarësisht se është pjesë e protokollit se të gjitha gratë e familjes mbretërore gjatë vizitave duhet të vishen me fustane dhe funde, Meghan nuk e ka respektuar. /revistawho.com