• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kapi 7 ndeshje, shqiptari fiton miliona në lloto me 500 lekë

Një bast prrej 5.000 lekë (të vjetra), 7 ndeshje të luajtura dhe fitimi që ka arritur të marrë është 5.6 milionë lekesh (të vjetra). Bëhet fjalë për një skedinë të luajtur në datën 24, pra javën e shkuar, dhe ndeshjet e luajtura në skedinën janë të gjitha të “Europa League”. Gëzimin e tij, fansi i futbollit e ka ndarë me të gjithë, duke e publikuar në faqen e tij në “Facebook” skedinën fituese dhe paratë të cilat ka fituar, raporton “Newsport” që ka publikuar edhe skedinën. ‘Fatlumi’ ka uruar dhe të tjetër të kenë fatin e tij, pasi arriti të bëhej milioner brenda natës.

auto_europa_league1480259201