close
Breaking NewsLajme

KAPET MAT/Belen ndryshon sërish të dashur, tani është në krahët e …. (Fotot)

14706781_1269673303084640_2633005394738229598_o

Teksa mendohej se dashuria e Boriellos dhe Belen do të rikthehej fuqishëm për të mos u ndarë më kurrë, bukuroshja argjentinase jep një tjetër ‘kolpo’. Zgjedh sërish një sportist, por kësaj here një pilot. Ai është Andrea Iannone. Më herët ylli i televizionit italian ishte shprehur se me pilotin ishin  shokë të ngushtë, mirëpo pozat e fundit në kopertinën e “Chi’ përgënjeshtrojnë çdo deklaratë duke na shfaqur një të vërtetë universale, atë të një dashurie pasionante.

14713647_1269673316417972_6975263078688187395_n
Tags : andreabelenlidhjamat
loading...