close
Breaking NewsLajme

Kanye West në spital/ Beyone urë lidhëse me Jay Z, ja surpriza që do i bëjnë

koko-663×376

Në median rozë po bën bujë lajmi se Kanye West ndodhet në spital për shkak të problemeve me nervat dhe depresionin. Flitet se shkaku kryesor i kësaj është prishja e marrëdhënies me mikun e tij më të mirë, Jay Z. Festën e Falenderimeve duket se ai do e festojë i shtruar pasi gjendja duket të jetë përkeqësuar. Diva e muzikës pop Beyonce ka arritur të bindë bashkëshortin e saj për tu pajtuar me Kanye pasi në fund të fundit ata konsiderohen miq të ngushtë.

Ata kanë vendosur ta surprizojnë Kanye në spital por më parë do të sigurohen që çdo gjë të organizohet fshehtas, pasi nuk duan të tërheqin vëmendjen e medias.

Tags : beyoncejay z.spitalKanye West
loading...