close
Breaking NewsLajme

Kaltrina Selimi seks në mëngjes apo në mbrëmje?!

14589658_1060406170738651_1694341987336205388_o

Ajo është një nga femrat më të bukura të showbizit. Bëhet fjalë për Kaltrina Selimin e cila ka qenë e ftuar në emisionin “Nin” të Klan Kosova, ku është pyetur për shumë detaje nga jeta e saj private. Njëra prej pyejtjeve ka qenë se kur preferon ajo të bëjë seks në mëngjes apo në mbrëmje dhe këngëtarja thotë se…

loading...